KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16914469

nr 1691 4469

Christer von Rosen

(1928-2015), Sverige

Streck, sod -59. Akvarell, bildmått: 58x46 cm, yttermått inklusive ram: 73x59. Signerad

Christer von Rosen, svensk målare, tecknare och grafiker född 1928, död 2015.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 31 mars 2025
kl 20:35:30

Christer von Rosen

Läs mer om Christer von Rosen